آیین نامه راهنمایی و رانندگی

نکات مهم در امتحان آیین نامه

آشنایی با نکات مهم در امتحان آیین نامه باعث میشود که شانس قبولی شما در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی بیشتر شود البته این نکات تنها برای قبولی شما مفید نیستند بلکه شما باید از نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی نیز استفاده نمایید.

در این مقاله به برخی از نکات مهم در امتحان آیین نامه اشاره میکنیم لطفا این مقاله را کامل مطالعه کنید و از نکات آن استفاده کنید.

هیچ چیز عصبی تر از آماده شدن و امتحان آیین نامه راهنمایی و رانندگی شما نیست امیدوارم بتوانید به زودی هجده ساله شوید.

درست مثل هر امتحانی دیگر که در طول دوران تحصیل داده اید،موارد خاصی وجود دارد این موارد شامل نکات مهم در امتحان آیین نامه هستندکه می توانید آن ها را انجام دهید تا شانس خود را در آزمون امتحان رانندگی افزایش دهید.

به برخی از راهنمایی های مفید که شانس موفقیت شمارا در آزمون رانندگی افزایش می دهد در این مقاله اشاره کرده ایم.

نکته مهم قبولی در آزمون های کتبی آیین نامه

امتحانات کتبی آیین نامه شامل امتحان مقدماتی آیین نامه و امتحان اصلی آیین نامه میباشد که ما بار ها دیده ایم که بسیاری از شرکت کنندگان در آزمون نتوانسته اند در اولین مرتبه آزمون دادن بلکه در چندمین مرتبه از آزمون دادن نمیتوانند قبول شوند چرا که از نکات مهم در امتحان آیین نامه بی خبر هستند !!

این مورد یک دلیل اساسی و مهم دارد که آن ها از منابع سوالات امتحان آگاهی ندارند ما در راننده شو سعی کردیم محصولاتی را قرار دهیم که برای کاربران بسیار مفید باشد برای مثال ما برای کاربرانی که وقت کافی برای مطالعه کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی را ندارند سوالات پرتکرار آیین نامه راهنمایی و رانندگی را قرار دایم.

لذا میتوان نتیجه گرفت یکی از نکات مهم در امتحان آیین نامه این است که ما از زمان درست استفاده کنیم و بهترین منابع را انتخاب کنیم.

ما برای گروه دیگری از افراد که با تماس میگرفتند و از سختی بخش فنی آیین نامه گلایه میکردند نمونه سوالات فنی آیین نامه را تهیه کردیم که دیگر مشکلی بابت این گونه موارد نداشته باشند و بتوانند با خیال راحت امتحان مقدماتی و اصلی آیین نامه را بگذرانند.

نکات کلی برای افزایش شانس قبولی آیین نامه

ثبت نام در دوره آموزش رانندگی

اولین گام شما برای گرفتن گواهینامه شرکت در آموزشگاه رانندگی مجاز می باشد این مورد یکی از نکات مهم در امتحان آیین نامه میباشد که نقش مهمی در قبولی شما دارد.

تقریبا در تمام شهرها آموزشگاه های رانندگی وجود دارد هر متقاضی گواهینامه باید در این مراکز ثبت نام کند.

مربیان متخصص و دوره دیده در این آموزشگاه ها فعالیت دارند و می توانند شما را در یادگیری اصول درست رانندگی کمک کنند.

هنرجویان حداقل باید ده جلسه آموزش را در حضور مربی بگذرانند شما در کنار مربی تمامی موارد آموزشی رانندگی را فرا می گیرید.

بعد از طی دوره آموزشی شما در آزمون آیین نامه شرکت میکنید در صورت موفقیت در این آزمون شما صلایت شرکت در آزمون شهری آیین نامه را پیدا می کنید لطفا حتما این نکات مهم در امتحان آیین نامه را در نظر بگیرید و به آن توجه کنید.

بررسی سلامتی شما

امتحان گواهینامه رانندگی چندین بخش دارد. ابتدا لازم است که توسط پزشک معاینه شوید و گواهی معاینه پزشک این اطمینان را خواهد داد که شما از سلامتی جسمی و روانی خوبی برای رانندگی برخوردارید.

در نهایت، یک معاینه چشم ساده نیاز است که توانایی شما را برای دیدن جاده به روشنی نشان می دهد.

حفظ سلامتی یکی دیگر از نکات مهم در امتحان آیین نامه میباشد که عرض کردیم.

ابزارهای مطالعه آزمون آیین نامه

گذراندن دوره های آموزشی ( شامل نمونه سوالات و جزوات آیین نامه ) رانندگی نباید مبهم باشد بسیاری از ابزارهای مطالعه برای هر کسی که سعی دارد گواهی نامه رانندگی خود را دریافت کند، در دسترس است.

شما می توانید از جزوات و نمونه سوالات طراحی شده کمک بگیرید تجربه متقاضیان ثابت کرده استفاده از این منابع نقش اساسی در موفقیت آنان در آزمون رانندگی داشته است این مورد یکی از مهم ترین نکات مهم در امتحان آیین نامه میباشد لذا این مورد را جدی بگیرید.

بهترین منابع مطالعه در وب سایت راننده شو توسط تیم حرفه ای گردآوری شده است .

شما در آزمون آیین نامه و همین طور در آزمون شهری می توانید از این منابع اطلاعاتی مفید بهره ببرید.

یک راه تست شده و مطمئن دیگر برای شما هنرجوی عزیز شرکت در آزمون آنلاین آیین نامه راهنمایی و رانندگی می باشد که در این وب سایت به صورت رایگان ارائه شده است.

در آماده سازی بخش آزمون عملی رانندگی خود بسیار مفید و کارآمد است که تا با یک والد یا دیگر راننده با تجربه چندین بار قبل از روز امتحان تمرین کنید و تمامی نقاط ضعف احتمالی خود را رفع کنید.

آمادگی غیر آموزشی آزمون

یکی دیگر از نکات مهم در امتحان آیین نامه مربوط می شود به موضوع آمادگی غیر آموزشی که در آین بخش به آن می پردازیم.

همانند هر آزمون بزرگ دیگر قبل از رانندگی یا امتحان گواهینامه رانندگی خود علاوه بر مطالعه باید موارد خاصی را نیز انجام دهید.

شب قبل از آزمون بزرگ شب را به خوبی به خوابید استراحت ذهن به شما بسیار کمک خواهد کرد و در قبولی شما بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

اطمینان حاصل کنید که ساعت زنگ دار خود را تنظیم کرده اید و چند ساعت قبل از امتحان بیدار شوید تا انرژی و هوشیاری داشته باشید هوشیاری کامل شما یکی دیگر از نکات مهم در امتحان آیین نامه بود که خدمت شما کاربران محترم عرض کردیم.

صبحانه بخورید , یک صبحانه متعادل با مقدار زیادی پروتئین مانند تخم مرغ داشته باشید به طوری که کالری لازم بدنتان در طول آزمون تامین شود یک لباس راحت را انتخاب کنید که زمان نشستن برای مدت طولانی اذیت نشوید.

از هر موضوع و رفتار تنش زا پرهیز کنید به خدا توکل کنید و به خودتان اعتماد داشته باشید با انرژی و روحیه بالا در محل برگزاری آزمون آماده شوید.

قطعا اگر نکات مهم در امتحان آیین نامه را رئایت کنید و همچنین از منابع آموزشی مناسب آیین نامه استفاده کرده باشید قبولی شما در آزمون حتمی خواهد بود.

برخی از نکات مهم امتحان آیین نامه

فقط زمانی که کاملا مطمئن هستید که همه چیز تحت کنترل است خطوط را تغییر دهید.پ

اگر افسر از شما می خواهد که خطوط را تغییر دهید، ابتدا مطمئن شوید که که همه چیز مناسب است سپس لاین را عوض کنید.

از آنجا که آزمون رانندگی عملی شما یک تجربه در جاده های واقعی با رانندگان دیگر است شما باید برای هر چیزی آماده باشید.

یکی از بهترین و نکات مهم در امتحان آیین نامه این است که شما باید همواره آرامش خود را حفظ کنید چرا که اگر شما از سطح آرامش مناسبی بر خوردار نباشید هرگز نمی توانید امتحان خوبی داشته باشید.

لذا حتما توصیه می شود هم در طول آزمون عملی آیین نامه و هم در رانندگی واقعی آرامش خود را حفظ کنید.

یکی دیگر موارد بسیار تاثیر گذار در طول امتحان توجه کردن به علائم راهنمایی و رانندگی میباشد.

اگر شما به این علائم توجه کنید و هم زمان از سطح آرامش مناسبی بر خور دار باشید.

همواره رانندگی بدون خطری خواهید داشت و همچنین امتحان عملی آیین نامه را نیز با موفقیت پشت سر خواهید گذاشت.

حتما توصیه می شود به این نکات مهم در امتحان آیین نامه توجه کنید و سعی کنید تمامی نکات را با هم در نظر بگیرید تا موفقیت خود را در آزمون عملی آیین نامه حتمی کنید.

+ نوشته شده در جمعه 9 آذر 1397ساعت 16:46 توسط کاربر | | تعداد بازدید : 0

× بستن تبلیغات